Senior project engineer (JGI-8776)

2018-12-03-Budapest-Mérnöki
A Jobsgarden Industry divíziója keres világszerte ismert, vezető multinacionális megbízója számára Senior Projekt mérnök munkatársat.
Feladatok:

• Villamos kivitelezési projektek vezetése
• A kivitelezés megvalósítása, a tervek nyomon követése
• Projekt költséggazdálkodás és -elemzés
• Vevői, gyártói kapcsolattartás, az alvállalkozók koordinálása
• A projekt helyszíni irányítása, műszaki dokumentáció
• Felmerülő műszaki problémák megoldása és kezelése

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Projekt kivitelezésben (elsősorban villamos) szerzett tapasztalat, project management tudás
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Számítógépes ismeretek (Excel, MS Projekt, Office)
• Dinamikus, rugalmas személyiség
• Megbízhatóság, terhelhetőség és határozottság
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

• stabil, multinacionális vállalati környezet, komoly projektek
• szakmai fejlődési lehetőség
• versenyképes juttatási csomag
• személygépkocsi magánhasználatra is

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével a daniel.fodor@jobsgarden.hu e-mail címre várjuk.

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30