Konverzió optimalizáló (CRO) szakértő (SZJ-8983)

2018-11-29-Törökbálint-Értékesítés/Marketing
Nemzetközi partnerünk megbízásából tapasztalt jelentkezőket keresünk a következő pozícióba: Konverzió optimalizáló szakértő
Fő feladatok:

• CRO aktivitások tervezése és megvalósítása, a teljes folyamat menedzselése
• Kulcs felhasználói útvonalakon és online vásárlási folyamaton felhasználó megfigyelés és elemzés
• Felhasználó viselkedésből és visszajelzésekből insight megfogalmazás, teszt hipotézis felállítása és üzleti hatás számolás
• Teszt megvalósítása erre használt szoftverrel
• Teszt eredmények értékelése és dokumentálása
• Sikeres teszt megvalósítása, koordináció fejlesztőkkel
• Állandó/folyamatos konverzió növelő webes és app-os megoldások implementálása és ezek optimalizálása
• Kampányok céloldalainak elemzése, javaslattétel módosításra

Elvárások:

• Analitikus szemlélet
• Eredményorientált munkavégzés
• Fókuszált munkavégzés és priorizálási képesség
• Tapasztalat Google Analytics vagy más online elemező szoftver használatában
• Tapasztalat hőtérképes elemzésekben és ügyfélvisszajelzések értékelésében
• GTM ismeret előny
• Felsőfokú végzettség
• Középfokú angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

• A legjobb elemző/optimalizáló szoftverek
• Szakmai fejlődési lehetőségek
• Modern, fiatalos munkakörnyezet
• Kimagasló juttatási csomag
• Céges laptop, telefon (korlátlan internet)

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30