Senior Könyvelő Munkatárs (HE-9031)

2018-11-26-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Labordiagnosztikával foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat Senior Könyvelő Munkatárs pozícióba.
Feladatok:

• Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
• Analitikus nyilvántartások, folyószámlák egyeztetése
• Adóbevallások, statisztikai jelentések készítése
• Zárással kapcsolatos teendőkben való közreműködés
• Könyvvizsgálatban való közreműködés
• Éves beszámoló elkészítésében való közreműködés
• IFRS szerinti könyvelések és nyilvántartások készítésében való közreműködés
• Számviteli illetve adózási ellenőrzésekben való részvétel
• Belső szabályzatok elkészítése, aktualizálása
• Társosztályokkal együttműködve folyamatban lévő projektekben való részvétel
• Adózási szabályok változásainak nyomon követése
• Főkönyvelő munkájának segítése

Elvárások:

• Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
• Minimum 5 év teljes körű könyvelési tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Számviteli és adó törvények naprakész ismerete
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Jó kommunikációs készség
• Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
• Proaktív mentalitás
• Csapatmunkára való alkalmasság
• Terhelhetőség

Előnyök:

• IFRS mérlegképes könyvelői végzettség
• Nagyvállalati tapasztalat
• Vectory program használata

Amit kínálunk:

• Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
• Rugalmas időbeosztás
• Biztos nemzetközi háttér
• Határozatlan idejű munkaviszony

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30