Pénzügyi Kockázatkezelő Szakértő (SZJ-8994)

2018-12-07-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Pénzügyi szektorban tevékenykedő partnercégünk budapesti irodájába Pénzügyi Kockázatkezelő Szakértő pozícióba kollégát keresünk.
Feladatok:

• részvétel a vállalatcsoport kockázatkezelési jelentési rendszerének fejlesztésében és működtetésében,
• részvétel kockázatkezelési politikák, limitrendszerek kialakításában, működtetésében, kapcsolattartás az érintett területekkel,
• kockázatok kezelése, folyamatos figyelése (ad-hoc, és állandó kockázatkezelési elemzési feladatok),
• részvétel a kockázatkezeléshez kapcsolódó jogszabályi megfelelőség biztosításában, a szabályozói elvárások teljesítésében,
• részvétel a kockázatkezelési stratégiai kialakításában és a kockázatkezelési kultúra erősítésében,
• részvétel a tőkeszükséglet számítással kapcsolatos feladatokban, ORSA kialakításában,
• részvétel biztosítási kockázatok kezelésében,
• részvétel a leányvállalati kockázatok felügyeletében, azok kockázatkezelési folyamatainak segítése,
• együttműködés a vállalatcsoport kockázatkezelési területeivel.

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség,
• Pénzügyi szektorban, hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
• Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
• Proaktív hozzáállás
• Precizitás, terhelhetőség
• Határidők pontos betartása
• Nyitottság az új ismeretek elsajátítására
• Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
• Munkával szembeni igényesség, kitartó, magas színvonalú és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

• Stabil, professzionális, multinacionális háttér
• Dinamikus, jó hangulatú csapat
• Prémium munkakörnyezet
• Változatos feladatkör, önálló felelősségi körrel

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30