Irodavezető (SZJ-9327)

2020-11-23-Budapest-Egyéb
Budapesti KKV partnercégünk adminisztratív-gazdasági tevékenységének kézbentartása, valamint az iroda professzionális működésének biztosítása érdekében keresünk munkatársat Irodavezető pozícióba.
Feladatok

– Házipénztár, költségelszámolások kezelése, számlák elkészítése, nyilvántartása
– Kintlévőségek proaktív kezelése, cash flow biztosítása
– Ügyfelek, alvállalkozók és szolgáltatókhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása: árajánlatok, szerződések, teljesítésigazolások, elkészítése angol-magyar nyelven
– Hatékonyságnövelés – a cég irodai adminisztrációs működése érdekében javaslattételek és azok bevezetése
– HR adminisztrációs feladatok (új kolléga felvétele, álláshirdetések, távozó kollegák kiléptetése)
– Irodába érkező látogatók, vendégek fogadása, tárgyaló rendben tartása
– Megbeszélések szervezése, tárgyalóhasználat nyilvántartása
– Iroda és egyéb tárgyi eszközök kezelése, nyilvántartása
– Posta, futár teljeskörű ügyintézés
– Rendezvények, konferenciák, utazások szervezése

Elvárások

– Minimum 3-4 év releváns tapasztalat (Irodavezető, Office Manager)
– Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
– Precíz, részletekre odafigyelő alapos munkavégzés
– Megbízhatóság
– Erős felhasználói szintű szoftver ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk

– Versenyképes bérezés
– Modern, exkluzív irodai környezet
– Tömegközlekedési csomópont közelében elhelyezkedő iroda
– Teljes munkaidős bejelentés
– Esetenként home office munkavégzés

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677