JBOSS szakértő (TB-9390)

2019-05-17-Budapest-IT/Telekom
Nagy múlttal rendelkező pénzügyi szektorban tevékenykedő partnercégünk JBOSS szakértő pozícióba keres kollégát budapesti irodájába.
Feladatok:

• Linux (RHEL, CentOS) alapokon Jboss alkalmazás szerver környezetek kialakítása
• HA/DR képes JBoss környezetek tervezése, implementálása
• Alkalmazás szerver migrációs feladatok szakmai támogatása különböző alkalmazás szerver megoldásokról (WebLogic, WebSphere, stb..)
• Belső ügyfelek számára projektalapú mérnöki / architekti feladatok elvégzése
• Rendszertervek készítése, rendszertervek alapján implementálások elvégzése
• Üzemeltetésre vonatkozó szabályok kidolgozása, adat-, és üzembiztonsági követelményeknek való megfelelés biztosítása
• Patch és Release management kialakítása és támogatása

Elvárások:

• Linux operációs rendszer ismerete (elsősorban RedHat/CentOS)
• VMware vSphere környezet legalább használói és készség szintű ismerete, virtualizációs technológiák alapszintű ismerete (virtuális gépek kezelése)
• Főiskolai végzettség/egyetemi végzettség vagy azzal egyenértékű vizsgák/minősítések megléte
• Legalább 3 év tapasztalat releváns IT területen (JBoss AS, WebLogic, IBM Websphere üzemeltetés),
• Törekvés folyamatos szakmai fejlődésre, (pl.: PostgreSQL, OpenShift/Kubernetes, )
• Adatbázis és SQL tudás megléte
• Shell-scripting tudás megléte, bash, python, perl, legalább az egyikben erős jártasság
• Alapvető hálózati ismeretek megléte
• Törekvés az igényes munkavégzésre
• Kreatív, csapatjátékos személyiség,
• Angol nyelvtudás

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30