Automation/Orchestrator Developer (TB-9385)

2019-08-21-Budapest-IT/Telekom
Nagy múlttal rendelkező pénzügyi szektorban tevékenykedő partnercégünk Automation/Orchestrator Developer pozícióba keres kollégát budapesti irodájába.
Feladatok:

• Megérteni és átvenni, munka során felhasználni a vállalat privát felhő koncepcióját, működési és üzleti megközelítését
• Megérteni és átvenni, javító és megvalósítható észrevételekkel támogatni az IT és az üzleti folyamatok kapcsolódásait, szabályzóit, szervezeti felépítését
• Privát felhő fejlesztésében – workflow és automatizáció – részvétel
• Külső fél által elkészített megoldások teljeskörű tesztelés
• Alkalmazni és eljárni a meghatározott fejlesztési módszertanok szerint
• Tesztelési feladatok dokumentálása, közreműködés a javításhoz szükséges információ átadásban
• Közreműködés és támogatás a release-ek teszt/fejlesztői környezetből való átemelésében, élesítésében
• L2, L3 szintű támogatás üzemeltetők felé az automatizáció és a workflow, illetve a platform tekintetében
• Önálló modulok készítése egy új szolgáltatás kihelyezésére, meglévő core library és funkcionalitások felhasználásával
• Biztosítani az elvárt IT biztonsági szintek követelményeit a megvalósítások validálása során
• Külső szállítók felé a megrendelői, munkáltatói érdekel képviselete
• Jövőálló és előremutató megoldások szállítása, rendszer szintű szemlélettel minden konkrét és elemi feladatnál is
• Műszaki dokumentációk írása, véleményezése, validálása
• Támogatni a szolgáltatás és az alkalmazás centrikus megközelítést a leszállított megoldásokkal

Elvárások:

• PowerShell, bash készség szintű ismerete
• Jártasság JavaScript fejlesztésben
• VMware automatizáció megoldások és programozásuk ismerete ( VMware vRealize:Automation, Orchestrator, Lifecycle Manager, PowerCLI, pyVMOMI)
• Tapasztalat WebAPI használatában (REST, Soap)
• Source Control rendszerek ismerete (GIT, SVN, Mercurial)
• Csoportmunka eszközök ismerete (Atlassian Confluence, Jira)]
• Rendszer es folyamat szintű gondolkodás
• Clean code módszertan ismerete es használata
• Tapasztalat Agile fejlesztési módszertanban es CI/CD eszközök használatában
• Erős dokumentációs es hiba keresési készség (Code Commenting)
• Tesztelési módszertanok ismerete
• Privát felhő koncepció és architektúra ismeret
• Software defined adatközpont megoldások ismerete
Törekvés folyamatos szakmai fejlődésre, új területek megismerésére (pl.: OpenShift/Kubernetes, Puppet, VMware vSphere, vCloud, vRA, VMware NSX)
• Valamely központi konfigurációs management eszköz és címtár megoldás ismerete, (IPA,LDAP, Ansible)
• Alapvető hálózati ismeretek megléte
• Törekvés az igényes munkavégzésre
• Kreatív, csapatjátékos személyiség,
• Angol nyelvtudás

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30