Kompenzációs szakértő (HE - 9448)

2019-09-30-Budapest-HR/Jog
Keressük Kompenzációs szakértő pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben.
Feladatok:
• Kompenzációs politika és rendszerek folyamatos fejlesztése és működtetése
• Munkaerőpiaci trendek figyelése, bérpiaci versenyképesség vizsgálata
• Jövedelemszint felmérések, bérelemzések készítése
• Bértárgyalások előkészítése, támogatása, bérmegállapodások végrehajtásának szakmai felügyelete
• Bérköltség várható alakulása alapján kompenzációs akciótervek kidolgozása
• Aktív közreműködés a személyi jellegű költségek tervezésében
• Kompenzációhoz és juttatásokhoz kapcsolódó szabályzatok készítése, felülvizsgálata

Elvárások:
• Legalább 3 év kompenzációs területen szerzett tapasztalat
• Főiskolai vagy egyetemi végzettség (közgazdász)
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
• Magas szintű Excel tudás, adatbázis kezelési ismeretek
• Előnyt jelent a Nexon HR modul ismerete
• Döntéselőkészítő anyagok készítésében szerzett tapasztalat
• Jó elemzőkészség, analitikus gondolkodásmód, problémamegoldásra fókuszáló attitűd

Előnyt jelenthet:

• Üzleti szemlélet
• Innovatív gondolkodásmód
• Ügyfélközpontúság
• Eredményorientáltság
• Jó kommunikációs és tárgyalókészség
• Proaktivitás, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk:
• Folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség
• Versenyképes jövedelem
• Egyedülálló, stabil hátterű cég
• Kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30