Bérszámfejtő/TB ügyintéző (SZJ-9603)

2019-10-10-Komárom-Esztergom megye-HR/Jog
Az elektromos-autó üzletágban vezető szerepet játszó partnerünk megbízásából tapasztalt kollégát keresünk a következő pozícióba: Bérszámfejtő
Feladatok:

– Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, munkabérek és járulékok utalási listáinak előkészítése
– Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
– Személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése
– Munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása
– Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
– Társosztályok, munkavállalók támogatása

Elvárások:

– Főiskolai vagy középfokú iskolai végzettség
– 2-3 év bérügyintézői tapasztalat
– Középfokú angol nyelvtudás
– Excel, Word programok magabiztos kezelése
– Precizitás

Amit kínálunk:

– Felelősségteljes munkakör
– Folyamatos továbbfejlődési lehetőség
– Hosszú távú együttműködés
– Versenyképes juttatási csomag

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30