Lakossági értékesítés támogató (SZJ-9771)

2020-01-06-Változó munkavégzési hely-Értékesítés/Marketing
Kiemelt partnerünk, a hazai bankszektor egyik meghatározó nagybankja megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: Lakossági értékesítés támogató
Főbb feladatok:

• Menedzseli a hitel étékesítés támogatáshoz kapcsolódó –hálózatot érintő témákat, feladatokat, projekteket
• Rendszeresen monitorolja a hitelezési tevékenység alakulását
• A bank üzleti / stratégiai céljainak elérése érdekében elősegíti, támogatja, nyomon követi a hálózat, és táv értékesítés csatornák munkáját, a szakterületéhez tartozó munkakörök, szegmensek, termékek és szolgáltatások körében
• Szakmai/értékesítési témákban segíti és tanácsokkal látja el az értékesítési hálózatokban (fiók hálózat, Távbank) működő kollégákat, támogatja az értékesítői hálózatot a hatékony értékesítésben, az ügyfél akvizíciós eszközök használatában
• Aktív kapcsolatot tart a lakossági értékesítőkkel és értékesítési vezetőkkel, összegyűjti és jelzi a régiós értékesítési tapasztalatokat. Szakmai vezetőjén keresztül kiszolgálja a központi területek részéről érkező indokolt és szükséges – kizárólag értékesítéssel kapcsolatos – információigényeket
• Közreműködik értékesítési módszerek kialakításában, az alkalmazásához szükséges eszközrendszer kidolgozásában, majd intenzíven részt vesz annak bevezetésében, oktatásában, alkalmazásának nyomon követésében

Munkakör betöltésének feltételei:

• Felsőfokú gazdasági végzettség
• Jó kommunikációs és tárgyalási készség, együttműködési képesség
• Konfliktuskezelő képesség és problémamegoldó készség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Legalább 2 éves banki, lakossági hitelezési területen szerzett gyakorlat
• “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem + cafeteria + bónusz
• Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon + laptop)
• Kiemelkedő munkahelyi körülmények és vállalati kultúra

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30