Beruházói Projektmenedzser (SZJ-9266)

2019-05-17-Budapest-Mérnöki
Ingatlanberuházások területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk jelölteket a következő pozícióba: Beruházói Projektmenedzser
Főbb feladatok:

• projektek irányítása tervezéstől az átadásig
• telekalakítási eljárások lefolytatása
• tervezési koncepció kialakításában részvétel, tervezői elvárások összeállítása
• generáltervezők munkájának koordinálása, kooperációk vezetése
• építési engedélyezési eljárásban irányítás
• tervek tartalmi, műszaki ellenőrzése
• projektek megvalósítása során felmerülő szerződésekhez árajánlatok bekérése, szerződések megkötése, teljesítés ellenőrzése, teljesítés igazolások kiadása
• cégcsoporton belüli generálkivitelezővel való együttműködés
• vevői műszaki konzulensek szakmai támogatása
• közmű egyeztetések lefolytatása
• megvalósuló épületek infrastrukturális ellátottságának biztosítása
• banki műszaki ellenőrrel való kapcsolattartás
• műszaki átadás-átvételben való közreműködés
• használatbavételi engedélyben való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

• építőipari felsőfokú végzettség
• lakóberuházások projekt menedzsmentjében és/vagy tervezésben és/vagy építésében való tapasztalat
• felhasználó szintű számítógépes ismeretek
• pontos, precíz, önálló munkavégzés
• műszaki ellenőri jogosultság előny

Amit adunk:

• versenyképes fizetés
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• hosszútávú biztos munkahely
• magán egészségbiztosítás minden kollégának
• céges telefon
• jó hangulatú, kellemes légkör

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30