Termelési Előkészítő (SZJ-9300)

2019-05-10-Budapest-Mérnöki
Ingatlanberuházások területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk jelölteket a következő pozícióba: Termelési Előkészítő.
Főbb feladatok:

• Az alvállalkozók és beszállítók tendereztetése, ajánlatkérések, egyeztetések
• Szerződés előkészítés, szerződéskötésben aktív részvétel
• Főépítés-vezetőség adminisztrációjának komplett ellátása
• Költségvetés készítése, részletes elemzések
• Ütemterv alapján pénzügyi ütemezés készítése
• Tervek, dokumentációk átvétele, nyilvántartása
• Használatbavételi engedély megszerzésében és lakás átadásokon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség (építő-, építészmérnök)
• Legalább 2-3 év magasépítésben eltöltött tapasztalat
• Jó kommunikációs képesség
• Pontos, precíz, önálló munkavégzés
• Számítógépes ismeretek, különös tekintettel Excel és Word
• Autocad és Archicad felhasználó szintű ismerete előny

Amit adunk:

• Céges mobiltelefon
• Hosszútávú biztos munkahely
• Magán egészségbiztosítás minden kollégának
• Jó hangulatú, kellemes légkör
• Versenyképes fizetés, bónusz lehetőség

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30