Java/Angular Team Lead (BM-10131)

2021-09-08-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Team Lead/Szenior Java fejlesztő munkatársat.
FELADATAID:

Belépő kollégák támogatása, integráció elősegítése
Erőforrástervezés és -kezelés
Részvétel a részleg (éves) tervezésében
A részleg munkafolyamat optimalizálásának támogatása
Részvétel szoftverfejlesztési projektekben (SCRUM módszertan szerint)
Webalapú megoldások agilis fejlesztése és karbantartása
Felelősségvállalás a szoftver fejlesztéséért és annak minőségéért (JUnit, SonarQube stb.)
Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák kollégákkal

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL:

Szoftverfejlesztésben szerzett magas szintű tapasztalattal
Vezetői készségekkel (ideális esetben vezetői tapasztalat vagy projektmenedzsment tapasztalat)
IT piaci projekt tapasztalat előnyt jelent
Kiemelkedő kommunikációs készséggel, ügyfélorientációval
Elkötelezettséggel, önállósággal és magas célorientációval
Befejezett műszaki végzettséggel (egyetem, főiskola)
Utazási hajlandósággal (általában havi 1-2 nap Bécsbe vagy Linzbe)
Jó német nyelvtudással beszédben és írásban

SZÜKSÉGES GYAKORLATI TAPASZTALAT:

• Java 8 vagy Angular 7+
• Git
• Javascript / Typescript Framework (ReactJS, VueJS, Angular)
• SQL
• Java EE 7
• HTML5, CSS 3

ELŐNYT JELENT:

• Hibernate
• MS SQL Server
• Docker / Kubernetes / OpenShift

AMIT KÍNÁLUNK:

• Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
• Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
• Rugalmas munkaidőt
• Otthoni munkavégzési lehetőséget
• Versenyképes bérezést
• Munkahelyi nyelvtanulást

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgrden.hu e-mail címre.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677