Vezető Programozó (JGI-10212)

2021-09-06-Veszprém-Mérnöki
A Jobsgarden gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, nemzetközi hátterű megbízója számára keres kollégát Vezető programozó pozícióba.
Feladatok:

– Nemzetközi automatizációs projectek szakmai koordinációja
– PLC programozó kollégák munkájának összehangolása, optimalizálása
– Kollégák irányába a feladatok definiálása, munkájuk delegálása
– Project ütemterveinek megtervezése, felügyelete projectmanager kollégákkal
együttműködve
– Cross-funkciónális csapatokkal, vezetőkkel együttműködés, kommunikáció
– Projectek végrehajtása során felmerülő problémák felismerése
– Problémamegoldás támogatása, akdiók szervezése
– Koncepciók kidolgozása, ellenőrzése
– Eredmények kiértékelése, management felé való prezentálása

Elvárás:

– Műszaki mérnöki vagy egyéb releváns felsőfokú végzettség
– PLC programozási alapismeretek
– Tapasztalat kollégák irányításában
– Kiváló problémamegoldó- és koordinációs készség
– B kategóriás jogosítvány
– Kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

– Kiemelkedő fizetés, és egyéb juttatások
– Hosszútávú szakmai perspektíva, karrierlehetőséggel egy biztos hátterű cégnél
– Innovatív munkakörnyezet
– Szakmai és egyéb képzési lehetőségek

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677