Pénzügyi-számviteli munkatárs (SZJ-10218)

2021-02-18-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Új munkatársunk legfontosabb feladata a pénzügyi folyamatok és feladatok támogatása, illetve az ügyfélszolgálatra beérkező, pénzügyi területet érintő kérdésekben az ügyfélszolgálat támogatása.

Feladatok:

– számlázással, kifizetéssel kapcsolatos ügyfél megkeresések kezelése
– az ügyfélszolgálat támogatása pénzügyi, számviteli, adózással kapcsolatos kérdésekben
– bejövő számlák iktatása, rögzítése
– teljesítés igazolások kezelése
– banki tranzakciók ellenőrzése, rögzítése
– hatósági adatszolgáltatások (NAV)
– egyéb napi adminisztratív és pénzügyi jellegű feladatok

Elvárások:

– az ideális jelölt pénzügyi, számviteli és adózási ismerettel is rendelkezik
– legalább 3-5 éves pénzügyi területen és könyvelő irodában szerzett tapasztalat
– legalább középfokú pénzügyi/számviteli végzettség
– megbízható számítástechnikai ismeretek, magabiztos Excel használat
– professzionális hozzáállás
– logikus gondolkodás
– angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

– versenyképes fizetés, képzési támogatás, hogy egyre jobb lehess
– szerdai közös reggelik, terasz, Duna, jó hangulat
– szuper iroda, korlátlan mennyiségű kávé
– támogató környezet
– stabil, piacvezető cég
– lehetőség 6 órás részmunkaidőre

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677