Junior Könyvelő (PE-9991)

2020-07-07-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Egy európai központú multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata keres Junior Könyvelő pozícióba kollégákat.
Feladatok:

• A főbb üzleti folyamatok teljeskörű számviteli leképezése:
– bejövő és kimenő számlák jóváhagyási folyamatának kezelése és könyvelése,
– pénzmozgások előkésztése és könyvelése,
– tárgyi eszközök és immateriális javak mozgásainak könyvelése,
– személyi jellegű ráfordítások könyvelése,
– egyéb bevételek és ráfordítások könyvelése.
• Aktív kommunikáció és kapcsolattartás az adókat érintő jelentéseket készítő külsős tanácsadóval, valamint a vállalaton belüli érintettekkel (pl: osztályvezetők, csoportszintű funkciókat végző munkatársak).
• Havi zárási feladatok elvégzése, többek között pénzügyi és működési költségekkel és bevételekkel kapcsolatos elhatárolások feladása és nyomonkövetése.
• Mérleg tételek havi egyeztetése.
• Leányvállalatokkal kapcsolatos mérleg és eredménykimutatás egyenlegek havi egyeztetése.
• Havi csoport jelentéshez szükséges főkönyvi kimutatás elkészítése és analitikus elemzése.
• Az évközi és évvégi könyvvizsgálat támogatása, a szükséges kimutatások összeállítása.
• Adókalkulációk, bevallások készítése, kapcsolattartás a NAV-al.

Elvárások:

• 1-2 éves könyvelő asszisztensi/junior könyvelői tapasztalat
• Folyékony angol nyelvtudás
• Navison rendszer ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

• Folyamatos fejlődési lehetőség.
• Kellemes munkakörnyezet.

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677

Vezetékes: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30