Alkalmazásüzemeltető rendszermérnök (web) (LE 10354)

2021-09-15-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk teljeskörű IT megoldásokat kínál a magyar informatikai integrátor piac jelentős szereplőjeként.
Rendszereket építenek, szoftvert fejlesztenek, hardware-t szállítanak, kibertechnológiával és 3D megoldásokkal is foglalkoznak. Ha szívesen része lennél egy jó csapatnak, foglalkoztatnak az innovatív megoldások, téged vár egy
Alkalmazásüzemeltető rendszermérnök (web) pozíció.
Alkalmazásüzemeltetőként partnerünk kiemelt ügyfele számára biztosítasz majd zökkenőmentesen működő rendszereket.

Feladatok:
Te fogod kezelni a major upgrade-eket;
Új rendszereket, fejlesztéseket vezetsz be és tesztelsz;
Felhős migrációkban veszel részt, felhő infrastruktúra üzemeltetsz;
Publikálod és teszteled az új release-eket;
Számítunk szakmai segítségedre projektjeinkben is.

Elvárások:
Minimum 1-3 év alkalmazásüzemeltetői vagy fejlesztői tapasztalatod van;
Windows Server infrastruktúra, illetve hálózati ismeretekkel rendelkezel;
Van tapasztalatod felhős megoldásokban (Azure);
Magabiztos IIS, .NET és Powershell, továbbá középszintű MS SQL tudással rendelkezel;
Ismered az ITIL módszertant;
Legalább középfokon kommunikálsz angolul szóban és írásban;
Jól strukturált gondolkodás és rendszerszemlélet jellemez.

Aminek még örülünk:
Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség;
Legalább egy modern programozási vagy script nyelvben való jártasság: Python, C#, JAVA, stb.;
MCSE vagy MCSA minősítés;
Nyitottság agilis módszertanok megismerésére.

Amivel várunk Téged
Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
Ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább nyelvtudásodat
Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben

Izgalmasan hangzik? A jelentkezem gomb megnyomásával jelezheted és hívunk is a további részetekkel!

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677