Desktop üzemeltető - L2 (LE 10356)

2021-09-15-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk teljeskörű IT megoldásokat kínál a magyar informatikai integrátor piac jelentős szereplőjeként.
Rendszereket építenek, szoftvert fejlesztenek, hardware-t szállítanak, kibertechnológiával és 3D megoldásokkal is foglalkoznak. Ha szívesen része lennél egy jó csapatnak, foglalkoztatnak az innovatív megoldások, téged vár egy
Desktop üzemeltető – L2 pozíció.
Desktop üzemeltetőként partnerünk kiemelt ügyfele számára biztosítasz majd zökkenőmentesen működő rendszereket.

Feladatok:
Ügyfeleink informatikai rendszerének zavartalan működésének a biztosítása
Felhasználóktól érkező IT problémák megoldása személyesen vagy távmenedzsment eszközökkel
HP notebook-ok, asztali gépek, nyomtatók, iOS/Android eszközök L2 szintű problémáinak megoldása, hibák okainak kiderítése
Feladataid precíz dokumentálása ticketing rendszer használatával
Az előre meghatározott rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése kliens oldalon
Tudásbázis aktív építése; rendszer dokumentáció készítése
Verzióváltások, rendszerátállások előkészítése és aktív részvétel a megvalósításban

Elvárások:
Legalább 1.5-2 év Helpdesk vagy kliensüzemeltetői tapasztalattal rendelkezel;
Active Directory és deskside hardver ismeretekkel rendelkezel (notebook, PC, projektor);
Magas szinten ismered a Microsoft irodai környezetét (Windows 7 – 10 és Office termékek);
Részt vettél már L2 szintű projektekben (pl. MS Office és/vagy Win10 upgrade, víruseltávolítás);
Angolul írásban és szóban egyaránt magabiztosan elboldogulsz;
Részt vettél már olyan vállalat kliensüzemeltetésében, ahol a felhasználók száma meghaladta a 300-at;
Az ITIL és ticketing rendszer számodra ismert fogalmak.

Előny:
Active Directory és desktop hardver ismeret;
Alapszintű szerverüzemeltetői tapasztalat;
Microsoft minősítés;
B kategóriás jogosítvány;
Ticketing rendszer ismeret.

Amit ajánlunk:
Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
Ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább nyelvtudásodat
Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben

Izgalmasan hangzik? A jelentkezem gomb megnyomásával jelezheted és hívunk is a további részetekkel!

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677