Recruiter for IT and Engineering (PE-10419)

2021-09-22-Budapest-HR/Jog
Kiemelt partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat IT Recruiter pozícióba.
Feladatok:

• Toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű önálló menedzselése.
• Potenciális jelöltek felkutatása a különböző adatbázisokban és a közösségi médián keresztül.
• Hirdetések megírása, megjelentetése és naprakészen tartása.
• Telefonos előszűrések végzése magyar és angol nyelven egyaránt.
• Folyamatos egyeztetés a szakmai vezetőkkel a keresésekről, jelöltekről.
• Szakmai interjúk megtartása.
• Kapcsolatépítés és -tartás a jelöltekkel: visszajelzés, ajánlattétel, próbaidős értékelés.
• Együttműködés a tanácsadó irodákkal.
• Toborzás-kiválasztási folyamatok fejlesztése.
• Toborzást támogató rendezvényeken való részvétel, a brand népszerűsítése.
• A HR csapat tagjaként egyéb, a HR-t érintő projektek támogatása.

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú HR végzettség
• Minimum 2 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat
• Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
• Kreatív, önálló, energikus munkavégzés
• Kezdeményezőkészség, ‘Can do it’ attitűd
• Magabiztosság, határozott fellépés
• Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
• Interkulturális érzékenység
• B kategóriás jogosítvány

Előny a munkakör betöltésénél:

• Kiterjedt kapcsolatrendszer
• Németnyelv-tudás
• Mérnök és/vagy informatikus toborzási területen szerzett tapasztalat

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677