TAX Specialist (SZJ-10398)

2021-09-22-Tatabánya-Könyvelés/Pénzügy
Feladatok:

– Tranzakciók ÁFA számának ellenőrzése.
– NAV online bejelentések elkészítése az értékesítési számlákhoz (külső, belső)
– ÁFA visszatérítése/kifizetése
– Vállalati jövedelemadó kiszámítása (beleértve: önkormányzati iparadó és helyi adó)
– Egyéb adók kiszámítása (zöldadó, építési adó, ingatlanadó, stb)
– Adóellenőrzés végrehajtása az adóhatóság által.
– Vállalatok közötti szállítási költségek áttekintése adótanácsadással.
– Adókérdések és adótörvények változásának kutatása.
– Új folyamatok és folyamat fejlesztések megvalósítása.
– Jelentések kidolgozása a belső partnerek számára.
– SAP kontrolling modul használata
– SAP kontrolling modulban törzsadatok kezelése
– Hozzájárulás az éves működési terv és üzleti tervezési ciklushoz
– Egyes költségközpontok nyomon követése
– Költségvetések nyomon követése
– Havi jelentések fejlesztése
– Minden egyéb feladat, amivel vezetője megbízza

Elvárás:

– Iskolai végzettség követelmények: Minimum alapszintű diploma Üzleti/Pénzügyi adminisztrációs területen.
– Folyékony angol nyelvtudás szükséges
– Tapasztalat: Adótörvények általános ismerete, Általános könyvelési ismeretek a magyar könyvelési standardok alapján
– Képességek: Meghatározza a prioritást és aszerint dolgozik, hogy a zárást időben el lehessen végezni, Kiváló számértő és analizáló képesség az adatok világos és logikus bemutatásának érdekében, Jó kommunikációs készség angolul a belső osztályokkal való kapcsolattartáshoz
– Előnyt jelent a NAV online bevallásában lévő tapasztalat
– Szükséges tapasztalat: minimum 3 év tapasztalat adóügyi/könyvelési területen

Amit kínálunk:

– Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
– Hosszútávú munkavégzés, karrierépítéssel egy biztos hátterű cégnél
– Innovatív munkakörnyezet
– Továbbképzési lehetőségek

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677