Pl/1 fejlesztő

2022-05-11-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Pl/1 fejlesztő munkatársat.
FELADATAID:
• Szoftverfejlesztés alapvető banki alkalmazásokhoz és háttérszolgáltatások digitális ügyfélcsatornákhoz
• Projektek és változtatási igények megvalósítása Rating Delivery & Reports területén
• Alapvető banki alkalmazások tesztelése és integrációja
• Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és műszaki minőségéért
• IT-Support támogatása
• Meggyőző szakmai és technikai ismeret révén összekötő szerep a szoftverfejlesztési folyamatban
• Agilis szoftverfejlesztés és karbantartás
• Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák kollégákkal

ELVÁRÁSAINK:
• Magas szakmai kompetencia szoftverfejlesztés területén
• PL/1programozás ismerete, gyakorlati tapasztalat
• Magas minőségű szoftverkészítés önmagában és más termékekkel való interakcióban
• Banki ismeretek előnyt jelentenek
• Problémamegoldó képesség
• Elkötelezettség, cél- és végrehajtásorientáció
• Magas szintű kommunikációs készség, ügyfélorientáltság, önállóság és csapatszellem
• Befejezett műszaki végzettség (egyetemi, főiskolai)
• Jó német nyelvtudás szóban és írásban

AMIT KÍNÁLUNK:
• Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
• Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
• Rugalmas munkaidőt
• Heti 4 nap homeoffice-t
• Versenyképes bérezést
• Munkahelyi nyelvtanulást

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)