Villamosmérnök (JGI-10950)

2022-04-21-Környe-Mérnöki
Feladatok:
– A gyártást szolgáló villamos rendszerek és berendezések kiválasztása, üzembe helyezése
– Az elektromos rendszerekre vonatkozó biztonsági és munkavédelmi előírások betartatása az épület üzemeltetése során
– A gyártást szolgáló villamos berendezések folyamatos működésének biztosítása (alállomások, transzformátorok, áramfejlesztők, frekvencia meghajtók, egyenirányítók, elektromos motorok)
– A 22 és 0,4 kV-os hálózat és az elektromos működtetésű berendezések üzemeltetésével és karbantartásával kapcsolatos mérnöki feladatok elvégzése, részvétel a villamosenergia-ellátás biztosításában
– Éves tervezett karbantartás szervezése, felmerülő hibák elhárítása
– Kapcsolattartás az építő vállalatokkal, áramellátókkal, külső karbantartókkal
– Szakmai támogatás a technikus kollégáknak, együttműködés a vállalat más részlegeivel
– Dokumentáció

Elvárások:
– Villamosmérnök végzettség (BSc/MSc)
– Minimum 5 év releváns területen szerzett tapasztalat
– Folyékony, középfokú angol nyelvtudás
– Elektromos vezérlőrendszer ismerete
– Magas és alacsony feszültségű villamosmérnöki ismeretek

Előnyt jelent:
– Az automatizálás és a hálózati rendszer (Win CC) ismerete
– DC egyenirányító ismerete

Amit kínálunk:
– Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
– Hosszútávú munkavégzés, karrierépítéssel egy biztos hátterű cégnél
– Innovatív munkakörnyezet
– Továbbképzési lehetőségek

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)