Sales Project Associate (PE-11029)

2022-04-21-Budapest-Értékesítés/Marketing
Főbb feladatok:
• Szervezi és dokumentálja sales management team üléseit, nyomon követi és riportálja a feladatok végrehajtását.
• Helyi és nemzetközi projektekben képviseli a területet.
• Részt vesz a projektek dokumentációjában, koordinálja az információ-áramlást a több csatornát vagy osztályt érintő feladatok végrehajtása során.
• Piackutatásokat, termékösszehasonlításokat, elemzéseket és riportokat készít a szakértőkkel együttműködve, adatokat és információkat vizualizál.
• Segíti a disztribúciós igazgatót az értékesítési stratégia végrehajtásában.
• Prezentációkat készít, szükség esetén részt vesz megbeszélések és rendezvények lebonyolításában.
• Megjeleníti és képviseli a vállalat értékeit

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség (egyetemi végzettség, gazdasági vagy marketing terület előnyt jelent)
• Megbízható kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
• MS Office programokban való jártasság, Powerpoint és Excel készségszintű használata
• Jó kommunikációs- és szervezőkészség, megoldásorientált szemlélet
• Sales vagy marketing vagy agilis projekt területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Határozatlan idejű szerződést egy stabil, nemzetközi hátterű vállalatnál,
• Home office munkavégzést a hét egy részében,
• Miközben nyitott, emberközeli légkörben, egy jó hangulatú csapat tagja lehetsz.
• Laptop
• Mobiltelefon
• Cafeteria
• Éves bónusz
• Egyéb, béren kívüli juttatások

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)