QA szakterület vezető szakértő (LJ-11102)

2022-09-23-Budapest-IT
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk QA szakterület vezető szakértő pozícióba szakembereket. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
A fejlesztők scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod.
Feladatok:
– QA szakterületi kutatás, fejlesztési feladatok irányítása és végrehajtása.
– tesztelői csoport szakmai támogatása, szakmai mentorálása,
– a csoport folyamatos fejlesztése, részvétel a teljesítmény-értékelésben,
– a tesztelői csoport számára belső oktatások koordinálása, javaslatok a külső oktatásra,
– kiválasztási folyamat IT oldalról való támogatása, a jelöltek szakmai interjúztatása,
– a szervezetépítésben, belső folyamatok javításában való proaktív részvétel,
– tesztelés elméleti tudás folyamatos építése a szervezetben.
– technológiai ismeretek és szempontok folyamatos kutatása és bővítése meglévő rendszerekhez,
– a szervezet által használt technology stack ismerete a felügyelt projekteken,
– QA szakterületi kutatás, fejlesztési feladatok irányítása és végrehajtása,
– minőségbiztosítási osztályvezető aktív támogatása,
– tesztelési keretrendszer fejlesztése,
– együttműködés a tesztelőkkel, fejlesztőkkel,
– vállalati által fejlesztett rendszerek tesztelése,
– projekt előkészítésben való részvétel (tender anyag készítése, véleményezése),
– részt venni a projektekben, mint a szakértő tesztelő a teszt tervezésben, teszt automatizálásban vagy akar teszt futtatásban

Szakmai elvárások:
– 5+ év tesztelői munkakörben eltöltött tapasztalat
– Teszt architekt, szenior tesztelő vagy szenior tesztautomatizáló-ként szerzett tapasztalat
– Erős API tesztelési tapasztalat, REST standard-ek ismerete.
– Teszt automatizálási tapasztalat (Back-end mindenképpen, Front-end jól jönne)
– JAVA alapú tesztautomatizálási tapasztalat.
– JUnit vagy TestNG ismerete.
– Magabiztos adatbázis felhasználói ismeretek
– Alapszintű UNIX/Linux környezet ismerete.
– Maven, GIT használat ismerete.
– CI/CD eszközök (pl.: Jenkins), használatában alapszintű ismeret.
– Docker alapszintű ismerete.

Előny:
– Rest Assured teszt automatizálás tapasztalat
– Jmeter tapasztalat.
– Kubernetes alapok.
– Redis, MongoDB ismeret.
– Főiskolai vagy egyetemi szintű informatikai végzettség.
– Szakmai angol olvasási szint.
– Atlassian termék (Confluence, Jira) ismeretek.

Amit kínálunk:
– Változatos projektek a legmodernebb technológiákra alapozva
– Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek tesztelésében való részvétel
– Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében.
– Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség.
– Jól felszerelt modern iroda és távoli munkavégzési lehetőség.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)