Sales Representative (PE-11151)

2022-09-21-Biatorbágy-Beszerzés/Logisztika
Nemzetközi partnerünk megbízásából tapasztalt jelöltet keresünk a következő nyitott pozícióba: Sales Representative
Munkaköri feladatok

Értékesítés:
● vevőkkel történő kapcsolattartás
● vevői igények teljeskörű felmérése, ajánlatadás
● telepítéshez szükséges műszaki feltételek egyeztetése a vevővel és a telepítést végző szervízzel
● szerződéskötés előkészítése
● szállítás feltételeinek egyeztetése, koordinálása a vevő és a logisztika között
● telepítések előkészítése és koordinálása az átadásig
● kapcsolattartás a német anyavállalat jármű tisztításért felelős osztályával
● a német anyavállalat által szervezett oktatásokon, üzletági megbeszéléseken történő részvétel
● értékesítési előrejelzések, tervek készítése és kommunikálása
● terv teljesítés értékelése, eltérések esetén a szükséges intézkedések meghatározása, megvalósítása

Beruházás:
● piackutatás
● beruházáshoz tartozó üzleti terv, kockázatelemzés, költségterv készítése
● belső engedélyeztetéséhez szükséges komplett dokumentáció elkészítése
● tervező és kivitelező, valamint műszaki ellenőr kiválasztásának előkészítése, a velük való kapcsolattartás, munkáik ellenőrzése, koordinálása
● beérkező ajánlatok kiértékelése, döntéselőkészítése
● szerződések aláírásra történő előkészítése, beruházásokhoz, üzemeléshez szükséges engedélyek beszerzése
● tervezett költségkeret és határidők betartásának felügyelete
● reklámtáblák kivitelezésének egyeztetése a marketing osztállyal
● a terület megfigyeléséhez szükséges kamera rendszer tervezéséhez, kivitelezéséhez ajánlatgyűjtés, kiértékelés, döntés előkészítés
● kártyás fizetőeszközök beszerzéséhez és kivitelezéséhez ajánlatkérés, kiértékelés, döntés előkészítés

Üzemeltetés:
● üzemeltetéssel kapcsolatos forgalmi- és költségterv készítése, nyomonkövetése, szükséges korrekciók meghatározása
● szükséges erőforrások meghatározása, engedélyeztetése, az üzemeltetést végző személyzet munkájának szakmai irányítása, ellenőrzése
● készpénzforgalom, kártyás forgalom nyomon követése
● statisztikák készítése és elemzése
● reklamációkezelés
● kamerarendszer folyamatos felügyelete
● karbantartások, szerviz igények egyeztetése a szerviz osztállyal
● szükséges reklám tevékenységek koordinálása a marketing osztállyal
● üzemeléshez szükséges biztosítások előkészítése döntéshozatalhoz
● a működést szabályozó jogszabályi környezet változásainak nyomon követése és szükség esetén a működés módosítására vonatkozó javaslat előkészítés
– Az üzletág terv szerinti nyereséges működésének biztosítása.
– Az üzletág operatív feladatainak megszervezése koordinálása.
– Jelentések, statisztikák készítése közvetlen felettes részére.

Munkaköri követelmények

● felsőfokú szakirányú végzettség lehetőség szerint mérnök/műszaki
● nagyfokú önállóság, termékismeret
● jó kommunikációs készség, következetesség, szervezőkészség
● projektirányítási tapasztalat
● eredményorientáltság
● ügyfélközpontú szemléletmód
● B kategóriás jogosítvány
● angol nyelvtudás
● MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
● SAP rendszer ismerete előny
● CRM rendszer ismerete előny

Amit kínálunk

● Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
● Versenyképes, stabil jövedelem
● Fejlődési- és karrierlehetőség
● Fiatalos csapat
● Folyamatos termék oktatás
● Bejárási támogatás

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)