Test Manager (LT-11386)

2022-11-23-Budapest-IT
Főbb feladatok:

Teszteléshez szükséges környezetek menedzselése
Integrációs, funkcionális és regressziós tesztek tervezése, tesztesetek írása és karbantartása, teszteléshez kapcsolódó dokumentációk készítése, végrehajtása
Teszteredmények dokumentálása, hibakezelés
Hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel, rendszerszervezőkkel, rendszertámogatókkal
Üzleti tesztelés támogatása
Napi átadási folyamatok menedzsmentje
Belső és külső audit előkészítése, koordinálása

Elvárások:

Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség
PL/SQL ismeretek
1-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
Képesség a szakmai Angol nyelv megértésére
Számítástechnikai ismeretek: MS Office, adatbázis-kezelő rendszerek, tesztmenedzseri eszközök, operációs rendszerek, verziókezelő rendszerek

Előnyt jelent:

• Biztosítási szektorban szerzett munkatapasztalat
Amit kínálunk:
• A jelölt tudásának és kompetenciáinak megfelelő versenyképes fizetési csomag
• Éves pénzügyi bónusz – egyéni célok alapján
• Minősített képzések széles választéka
• Lehetőség meglévő és új készségek fejlesztésére
• Home office lehetőség

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)