Scrum Master (BM-8105)

2024-03-18-Budapest-IT
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Scrum Master pozícióba szakembereket. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket. Keressük azt a szakembert, aki kihívásnak tekinti a következőket:
Téged keresünk:

-- ha része szeretnél lenni egy innovatív szellemiségű, folyamatosan bővülő, agilis csapatnak és közösségnek
-- ha az agilis alapelvek betartását, a csapatszellem folyamatos javítását alapvetésnek tartod
-- ha eszköztárad folyamatos bővítésével egyre jobb szakember szeretnél lenni
-- ha magas kvalitású szakértőkkel szeretnél együtt dolgozni
-- ha szereted a kihívásokat és igényes vagy a munkádra

Feladatok:

-- az átláthatóság megteremtése és fenntartása
-- a csapatot blokkoló nehézségek, akadályok elhárítása
-- a Scrum események lebonyolítása és facilitálása
-- az agilis alapelvek és lefektetett csapatszabályok következetes alkalmazásának biztosítása
-- céges agilis közösség építése

Elvárások:

-- 2+ év Scrum Master munkatapasztalat
-- scrum elméleti és gyakorlati ismeret
-- angol nyelvtudás a szakirodalmak olvasásához

Előnyök:

-- projekt management vagy agilis környezetben szerzett további munkatapasztalat
-- Kanban, Scrumban elméleti és gyakorlati ismeretek
-- IT szervezői (IT Business Analyst) tapasztalat
-- PSM képesítés
-- JIRA projektek konfigurációjában tapasztalat
-- Confluence ismeret

Amit kínálunk:

-- Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
-- Külső és belső szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel
-- Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák
-- Rugalmas, családbarát munkakörnyezet és munkarend
-- Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)