Senior Tesztelő (SE-8203)

2022-11-21-Budapest-IT
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Senior Tesztelőket. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
A fejlesztők scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod.
Főbb szakmai feladatok:
– Az Agilis szoftverfejlesztő csapatban senior szoftvertesztelő mérnökként a fejlesztők támogatása tesztelői szempontokkal
– Tesztelés megtervezése, végrehajtása; a tesztvégrehajtás felügyelete
– Visszajelzés adása a tesztcsapat számára
– Tesztjelentések, tesztjegyzőkönyvek elkészítése

Projekthez kapcsolódó feladatok:
– Projekt előkészítésben való részvétel (tender anyag készítése, véleményezése)
– Termék kockázatok felismerése, figyelembe vétele
– Termék, és projekt kockázatok jelzése a menedzsment felé
– Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése tesztelői szempontból
– Javaslattétel user story-k pontosítására, további user story-k megfogalmazására
– Folyamatos párbeszéd a csapattal, és a product owner-ekkel

Szakmai elvárások:
– Webservice tesztelésében szerzett tapasztalat (pl. JMeter, Postman, SoapUI vagy hasonló eszközzel)
– Web alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
– SQL ismeret
– Tesztelési alapismeretek
– Tesztesetírási tapasztalat
– Hibakezelő rendszer használata (pl. Jira, Bugzilla, Spira, HP QC, stb.)
– Agilis fejlesztési metodológiák ismerete
– Szakmai angol nyelv ismerete írásban

Előnyt jelent
– Felsőfokú végzettség műszaki területen
– ISTQB
– Jira, Confluence, Bitbucket
– programozási alapismeretek
– Python
– Robot Framework
– Verziókezelő ismerete (pl. Git vagy SVN ismeret)
– noSQL ismeret (MongoDB, Redis, InfluxDB)
– Continuous Integration eszközök ismerete (pl. Jenkins)

Amit kínálunk
– Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
– Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
– Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
– Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
– Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)