Senior Tesztelő (SE-8203)

2020-09-16-Budapest-IT/Telekom
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Senior Tesztelőket. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
A fejlesztők scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod.
Téged keresünk
● ha része szeretnél lenni egy innovatív szellemiségű, fiatalos csapatnak,
● ha érdekelnek az új technológiák és nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
● ha szereted a kihívásokat,
● ha magas kvalitású szakértőkkel szeretnél dolgozni,
● ha szereted az önállóságot és a kreatív munkát,
● ha érdekelnek a nagy rendelkezésre állású, nagy terhelésű rendszerek,
● ha szeretsz fejleszteni és igényes vagy a munkádra

Főbb szakmai feladatok:
● Az Agilis szoftverfejlesztő csapatban senior szoftvertesztelő mérnökként a fejlesztők támogatása tesztelői szempontokkal
● Tesztelés megtervezése, végrehajtása; a tesztvégrehajtás felügyelete
● Visszajelzés adása a tesztcsapat számára
● Tesztjelentések, tesztjegyzőkönyvek elkészítése

Projekthez kapcsolódó feladatok:
● Projekt előkészítésben való részvétel (tender anyag készítése, véleményezése)
● Termék kockázatok felismerése, figyelembe vétele
● Termék, és projekt kockázatok jelzése a menedzsment felé
● Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése tesztelői szempontból
● Javaslattétel user story-k pontosítására, további user story-k megfogalmazására
● Folyamatos párbeszéd a csapattal, és a product owner-ekkel

Szakmai elvárások:
Webservice tesztelésében szerzett tapasztalat (pl. JMeter, Postman, SoapUI vagy hasonló eszközzel)
Web alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
SQL ismeret
Tesztelési alapismeretek
Tesztesetírási tapasztalat
Hibakezelő rendszer használata (pl. Jira, Bugzilla, Spira, HP QC, stb.)
Agilis fejlesztési metodológiák ismerete
Szakmai angol nyelv ismerete írásban

Személyiségre vonatkozó elvárások:
Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmód
Analitikus probléma – megközelítés
Jó kommunikációs készség
Csapatmunkára való nyitottság
Rugalmasság
Eredményorientált szemlélet
Kreativitás

Előnyt jelent
Felsőfokú végzettség műszaki területen
ISTQB
Jira, Confluence, Bitbucket
programozási alapismeretek
Python
Robot Framework
Verziókezelő ismerete (pl. Git vagy SVN ismeret)
noSQL ismeret (MongoDB, Redis, InfluxDB)
Continuous Integration eszközök ismerete (pl. Jenkins)

Amit kínálunk
● Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
● Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
● Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
● Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
● Stabil vállalat, fiatalos munkahely
● Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
● Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
● Versenyképes bérezés

KAPCSOLAT

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677

Vezetékes: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30