Hidraulika technikus (9240)

2021-10-20-Budapest-Mérnöki
Világszerte ismert, technológiai innovációban kiemelkedő budapesti multinacionális partnercégünk központkába keresünk szerelő munkatársat gyártási területre.
Feladatok:
• Gépek, komplex gépelemek, blokkok összereszerelése, telepítése
• Karbantartásis és szervíztevékenység
• Adminisztratív feladatok ellátása
• Együttműködés más üzleti területekkel, partnerekkel
• Hazai, nagyszabású projektekben való részvétel

Képzettség:
• Technikusi/szerelési/szervíztapasztalat
• Minimum középfokú műszaki szakközépiskolai végzettség
• Hidraulikai ismeretek előnyt jelentenek
• Alapszintű angol vagy német nyelvtudás előny
• Terhelhetőség, rugalmasság
• Precíz, gondos munkavégzés
• Alkalmankénti terepi munkavégzés, Budapesten kívül is

További információk:
Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:
• Szakmai tanulási és fejlődési lehetőség
• Mutinacionális vállalati környezet, családias, támogató csapat
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag és egyéb szolgáltatások igénybevétele

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677