Are you an expert in your area? Are you an old hand at your profession and always have everybody turned to you with their work-related questions? Whether you are in finance, marketing or sales, we will find your dream position. Contact us for details!

Senior Finance Assistant (PE-9817)

Our client is a prestigious multinational company with worldwide presence, for which we look for a Senior Finance Assistant .

Purpose of the job: Full scope of administration of corporate finance activities of the Group. Completes processes to ensure a reliable and timely execution, maintenance and follow-up of respective financial processes. Deputizes Finance Manager in operational matters in the case of absence.

Irodavezető (SZJ-9810)

Budapesti startup partnercégünk adminisztratív tevékenységének kézbentartása, valamint az iroda professzionális működésének biztosítása érdekében keresünk munkatársat Irodavezető pozícióba.

Könyvelő – Aszód (HÉ-9709)

Nagy múltú, nemzetközi hátterű gyártópartnerünk részére keresünk könyvelőt Aszódra!

Új kolléga feladatai közé tartozik:

• Elhatárolások könyvelése
• Költségszámlák könyvelése
• Tárgyieszközök nyilvántartása és könyvelése
• Részvétel a havi és éves zárásokban
• Kapcsolattartás adóhatósággal

Szükséges szakmai és személyi kompetenciák:

• Felsőfokú, mérlegképes könyvelői végzettség
• 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Angol kommunikáció képes nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• Pontosság, precizitás, felelősség vállalás

Előny:

• Német nyelvtudás
• SAP ismerete

Amit kínálunk:

• munkába járás támogatása (15 Ft/ km)
• béren kívüli juttatás (SZÉP kártya cafeteria)
• negyedéves bónusz
• rugalmas munkaidő törzsidővel
• hosszútávú, biztos munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatnál

Műszaki előkészítő (SZJ-9561)

Partnerünk, a magyar építőipar egy jelentős képviselője megbízásából jelölteket keresünk a következő nyitott pozícióba: Műszaki előkészítő. Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Do you need help
to find your new job?

Let us help to find your dream job!

Upload your CV and we will contact you in e-mail or on the phone to send you positions that fit you the most.

CONTACT

Address:

1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

E-mail: office@jobsgarden.hu

Phone: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp: 06-70-684-00-30