Are you an expert in your area? Are you an old hand at your profession and always have everybody turned to you with their work-related questions? Whether you are in finance, marketing or sales, we will find your dream position. Contact us for details!

Banki könyvelő (HÉ-9731)

Ha csatlakozol hozzánk, a következő feladatok várnak rád:
– Bankszámlakivonatok teljeskörű könyvelése;
– Átlagár kalkulációk végrehajtása különböző devizanemek esetén;
– Eltérésekből eredő hibák felismerése és javítása;
– Auditokban való aktív részvétel;
– Havi, negyedéves, és éves zárások koordinációja;
– Elhatárolások kalkulációja, könyvelése;
– Társosztályokkal való kapcsolattartás (AP, AR, GL);
– Folyamatfejlesztési lehetőségek;
– Külföldi leányvállalati migráció koordinálása, támogatása.

Követelmények:
– Főiskolai vagy egyetemi végzettség közgazdasági vagy pénzügyi területen;
– Minimum 2 év releváns tapasztalat;
– Minimum kommunikáció képes angol nyelvismeret;
– Ügyfél- és szolgáltatásorientált gondolkodásmód;
– Proaktivitás;
– Stressztűrő képesség;
– Jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent:
– Hasonló területen szerzett tapasztalat
– SAP és / vagy Navision vállalatirányítási rendszerek ismerete.
– Banki termékekkel kapcsolatos ismeretek;

Munkavégzés helye:
– Budapest III. kerület

Amit mi tudunk nyújtani:
– Fejlődési lehetőség egy nemzetközi nagyvállalatnál;
– Emberközpontú vállalati kultúra;
– Tréning lehetőségek.

Projekt koordinátor (PE-9624)

A leendő munkatárs feladatai:

– Aktív részvétel a termékfejlesztésben és termékmenedzsmentben – projektek koordinációja, a kapcsolódó dokumentáció, folyamatok és érintettek…

Műszaki előkészítő (SZJ-9561)

Partnerünk, a magyar építőipar egy jelentős képviselője megbízásából jelölteket keresünk a következő nyitott pozícióba: Műszaki előkészítő. Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Könyvelő – Aszód (HÉ-9709)

Nagy múltú, nemzetközi hátterű gyártópartnerünk részére keresünk könyvelőt Aszódra!

Új kolléga feladatai közé tartozik:

• Elhatárolások könyvelése
• Költségszámlák könyvelése
• Tárgyieszközök nyilvántartása és könyvelése
• Részvétel a havi és éves zárásokban
• Kapcsolattartás adóhatósággal

Szükséges szakmai és személyi kompetenciák:

• Felsőfokú, mérlegképes könyvelői végzettség
• Min. 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Angol kommunikáció képes nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• Pontosság, precizitás, felelősség vállalás

Előny:

• Német nyelvtudás
• SAP ismerete

Amit kínálunk:

• munkába járás támogatása (15 Ft/ km)
• béren kívüli juttatás (SZÉP kártya cafeteria)
• negyedéves bónusz
• rugalmas munkaidő törzsidővel
• hosszútávú, biztos munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatnál

Do you need help
to find your new job?

Let us help to find your dream job!

Upload your CV and we will contact you in e-mail or on the phone to send you positions that fit you the most.

CONTACT

Address:

1037 Budapest, Montevideo u. 16/B

E-mail: office@jobsgarden.hu

Phone: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp: 06-70-684-00-30